خدمات

خدماتی که در این مرکز ارائه می شوند شامل :

زیبایی: شامل اصلاح طرح لبخند با انجام لمینیت سرامیکی، ونیر کامپوزیت، اصلاح فرم و لیفت لثه(جینجیوکتومی) و همچنین درمان هایی مانند سفید کردن دندان (بلیچینگ)، سفید کردن تغییر رنگ ناشی از عصب کشی دندان(اندو بلیچینگ)، درمان تغییر رنگ های دندانی(فلوروزیس و ...)، قراردادن نگین های دندانی و ... می باشد.

 

ایمپلنت یا کاشت دندان: این درمان جایگزین مصنوعی دندان است که امروزه به عنوان درمان استاندارد برای جایگزین کردن دندانهای از دست رفته به صورت دائمی انجام می گیرد.

 

جراحی: شامل کشیدن دندان، جراحی دندان عقل، دندان های نهفته، ریشه های باقی مانده و کیست های دندانی، پیوند استخوان، سینوس لیفت و ... می باشد.

 

پریو و بیماری‌های لثه: شامل جرمگیری و بروساژ، کورتاژ، پیوند لثه (در موارد تحلیل لثه)، افزایش طول تاج، فرنکتومی، اسپلینت دندان ها و ... می باشد.

 

پروتزهای دندانی: این درمان شامل پرتزهای متحرک مانند دندان مصنوعی و پروتزهای ثابت مانند روکش های فلز سرامیک، روکشهای تمام سرامیک و زیرکونیا، بریج های دندانی جهت جایگزین کردن فضای خالی دندان های از دست رفته، پروتزهای متکی بر ایمپلنت(اوردنچر)، پست و کور ، ساخت نایت گارد و ... می باشد.

 

درمان ریشه: شامل عصب کشی دندان، جراحی اپیکو( قطع کردن نوک ریشه)، عصب کشی مجدد و درمان پرفوراسیون دندان ها به صورت تخصصی می باشد.

 

ترمیم: شامل ترمیم های همرنگ دندان(کامپوزیت) و ترمیم های آمالگام، بازسازی کامل تاج ، فیشورسیلانت (شیار بندی جهت پیشگیری از پوسیدگی) و ... می باشد. همچنین در این مرکز ترمیم های کامپوزیتی با استفاده از تکنیک های به روز دنیا مانند بیومیمتیک انجام می پذیرد.

 

ارتودنسی: درمان روابط نامناسب فکی و دندانی، ردیف کردن دندان های نامنظم در اطفال و بزرگسالان به صورت متحرک و ثابت و یا با استفاده از الاینرهای شفاف و همچنین قرار دادن ریتینر (فیکس) جهت تثبیت درمان.

 

اطفال: درمان های پیشگیرانه مانند فلورایدتراپی، فیشورسیلانت، جرمگیری و بروساژ و درمان هایی از قبیل عصب کشی دندان های شیری(پالپوتومی و پالپکتومی) و دندان های دائمی با ریشه باز(اپکسوژنز و اپکسیفیکاسیون)، ترمیم های همرنگ دندان و ترمیم های آمالگام، روکش اطفال، فضانگهدار، ارتودنسی ثابت و پلاک های متحرک، نایت گارد و ... به صورت تخصصی در این مرکز انجام می گیرد.

 

برای دریافت کاتالوگ تعرفه خدمات دندانپزشکی اینجا کلیک کنید

شما نیز میتوانید نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید

برای ثبت نظر، انتقاد و یا پیشنهاد لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.